Lajme nga kosova me te reja

Federata e Pingpongut e Kosovës

Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Albini ish kanë mirë me punu në faqen e fundit t'Rilindjes, si mbledhës, Nëse nuk formohet Qeveria, nga 1 prilli s'ka para – Kosova mund të bankrotojë 

5 orë më parë lajme Dalja nga Kosova, pritje deri në 4 orë në kufirin me Serbinë ​Skandaloze – Me para dhe automjet të Kuvendit të Kosovës kryen aktivitete të Serbisë. Kosova arrin barazim historik ndaj Italisë në sekondën e fundit.

Edhe nëse Kosova ka rezerva, a është ulur dikush nga qeveria jonë për të diskutuar me ta? Çfarë duhet bërë që Kosova të jetë pjesë e këtij bashkëpunimi? Kosovo operates 24 embassies abroad and is host to 21 Embassies in Pristina. Kosovo has membership in several International Organisations. Faqja e pare e Shqiperia.com me shume informacione te pergjithshme mbi shqiperine, shtypin e dites etj SHBA-ja e interesuar për demarkim të kufirit Kosovë-Serbi, BE-ja s’e di se si do të duket ai http:// gazetaalo.com/lajme/shba-ja- e-interesuar-per-demarkim-te-kufirit-kosove-serbi-be-ja-se-di-se-si-do-te-duket-ai/ … #SHBA #Kosova #Serbia Instituti Riinvest organizon tryezën e diskutimit me temën “E ardhmja e zhvillimit të Kosovës. Çka mund të bëjë Qeveria e re”. Merr pjesë dhe ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt. (Instituti Riinvest, Prishtinë) Gazeta Online AlbaniaSoccer - Futbolli Shqiptar. Lajme nga futbolli shqiptar, ekipet kombetare, superliga dhe gjithcka nga futbolli shqiptar online

Porsche Kosova – Importues gjeneral për Volkswagen, Skoda, Audi, SEAT dhe Porsche. Volkswagen është një nga prodhuesit më të suksesshëm në botë. Volkswagen qëndron për makina të reja, me cilësi të lartë dhe të besueshme. Lajme. Modeli i ri Golf 8. Passat GTE Plug-in Hybrid. Një Top model me një histori të  Kosova ime - January 7, 2020. LAJME Mos i humbisni, shikoni 10 nokautet më të mira nga Mike Tyson · Kosova ime - January ARTIKUJT E FUNDIT. LAJME  Tirana-Teherani dhe opozitarizëm me pushime të gjata… Nga Prof. Elmaz Sherifi - Kryeministri e parashikon 2020 vitin më të suksesshëm të qeverisjes së tij 7 Lajmet e fundit Prekëse/ Kosova hap dyert për shqiptarët e prekur nga… Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne territorin Shqiptar dhe me gjere ANALIZA/ “Tirana-Teherani dhe opozitarizëm me pushime të gjata”- Artur Zheji: Pse u forcua mjekroshi i gjatë nga “Lufta e Madhe” Kosova  Specialja fton edhe një ish-ushtar të UÇK-së në cilësinë e dëshmitarit Pas barazimit me Italinë, Kosova mundet nga Rumania  Nga shërbimi si luftëtar i ISIS tek njohja me Lavdim Muhaxherin, dënohet me 3 vite burg shqiptari nga Kosova · 10/01/2020 22:24 Lajmet më të lexuara  Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë… Lajme Nëse e nisni pa energji dhe dita rezulton të ketë qenë jo produktive, me siguri ke bërë një nga 7 g.

* Te gjitha ne Shqip * Lajme te reja nga te gjitha portalet * Vetura (makina, automjete) ne shitje nga Shqiperia, Kosova, dhe Maqedonia (Prishtine, Tirane, Prizren, Ferizaj, Durres, Shkup, Tetove, Gostivar, Pejë, Mitrovice, Gjilan, Shkoder… Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe BotaBallina - Ministry of Foreign Affairs - Republic of Kosovomfa-ks.netMinistri i Jashtmë Pacolli u dekorua nga Presidenti Meta me Dekoratën “Nënë Tereza” Gazeta Online AlbaniaSoccer - Futbolli Shqiptar. Lajme nga futbolli shqiptar, ekipet kombetare, superliga dhe gjithcka nga futbolli shqiptar online Gazeta Online AlbaniaSoccer - Futbolli Shqiptar. Lajme nga futbolli shqiptar, ekipet kombetare, superliga dhe gjithcka nga futbolli shqiptar online Gazeta Shqiptare - Ne kete faqe do te gjeni listen me gazetat me te mira nga Shtypi ShqiptarGazetaBlic - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Botehttps://gazetablic.comLajmi i fundit, Kosove, Rajon, BoteLajme - Amrksamrks.org/lajmeMe qëllim të parandalimit të aksidenteve në rrugë por edhe të sensibilizimit dhe ngritjes së nivelit të sigurisë në trafikun rrugor në Kosovë, themeluesi i Amrks-së z. Muhamed Krasniqi së bashku me disa përfaqësues të Forumit të Kosovës për… Edhe nëse Kosova ka rezerva, a është ulur dikush nga qeveria jonë për të diskutuar me ta? Çfarë duhet bërë që Kosova të jetë pjesë e këtij bashkëpunimi?

Pershendetje te Nderuar Antare! Sipas porosise te administratorit qendror ketej e tutje s'lejohen më temat e hapura qe kane mbi 1000 postime dhe duhen mbyllur. Per kete arsye po i rihap te reja ato qe do te mbyll sepse kane kaluar 1000…

Lajme nga emisionet. pasi priten zhvillime të reja pozitive. Luani. Çështjet financiare mund të ndezin shpesh debate mes jush dhe partnerit/es. Situata financiare do të jetë disi më e qëndrueshme, megjithatë kjo nuk do të thotë që ju mund të guxoni të shpenzoni pa kriter. Kosova futet në vitin 2020 pa qeveri dhe me shumë Lajme nga Ulqini | Portali i Ulqinit Lajme nga Ulqini. Lajm.Me. Aktuale. Art Club: Përurimi i librit “Eksodi ’99 – Dëbimi me dhunë i popullatës shqiptare nga Kosova”. Aktuale Si u shpëtua Mavriani të mos bëhej deponi. Lajm.Me-17/07/2019. Aktuale Festimi i mbështetësve te Forumit Shqiptar, i cili pasoi pas përfundimit te zgjedhjeve ne Tuz, hodhi njolle ne Sot News SotNews. Sot.com.al është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin në plan të parë. Ky portal informativ është një alternativë e re që rreket të krijojë nje hapësirë sa më të lirë për gazetarinë e vërtetë. RTKLive


Kosova’dan Türkçe güncel haberler, Lajmet me te reja nga Kosova,

SotNews. Sot.com.al është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin në plan të parë. Ky portal informativ është një alternativë e re që rreket të krijojë nje hapësirë sa më të lirë për gazetarinë e vërtetë.

http://www.vizionplus.tv https://face…VizionPlusTV https://twit…VizionPlusTV Kjo fabrikë e riciklimit të plastikës ka që prej vitit 1995 që puZerion - Zeri yt - Biseda - Diskutime Shqip - Lajmehttps://zerion.netZeri im, Zeriyt, Zeri yne, Forumi Shqiptar per diskutime, biseda, informacione e lajme. Biseda te ndryshme, fjala e lire. Shqiptaret, Shqiperia, Kosova, Maqedonia veriore, diaspora shqiptare, shqip